T.A. GrowStream 80 V2

GHE/T.A. GrowStream 80 V2 - aeroponický systém na 80 rostlin. POZOR - POUZE NA OBJEDNÁNÍ!
Obrázek
Akce
Obrázek
Obrázek (1)
33 999 Kč 28 098 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódINSY72005PNaeroponický systém na 80ks sazenic

GrowStream® od GHE/T.A. je bezsubstrátový a cenově velmi dostupný hydroponický systém, který pojme 10–120 rostlin na jednu jednotku a s neomezeným počtem dostupných jednotek představují ten nejefektivnější způsob hydroponického pěstování v optimálním poměru po celé délce jednotky. Nabízí výhody systému označovaného jako „aeroponie“ bez nevýhod, které spočívají v nežádoucím zahřívání vody a extrémní citlivosti na výkyvy pH.

GrowStream® pohání jedno jednoduché vodní čerpadlo v nádrži, které vodu zdvihá do pěstební trubice, kam je vstřikována v pečlivě propočítaných intervalech.

Živný roztok poté klesá trubicí zpět a u toho dokonale okysličuje nádrž s roztokem. Není potřeba žádné komplikované ovladače ani hromadu vzduchových čerpadel – systémy GrowStream® je až neuvěřitelně snadné sestavit a provozovat. Můžete se tak plně soustředit na péči o rostliny, ne na údržbu systému.

Rozměry: 416 x 103 x 59 cm Kapacita rostlin: 80ks a obsah nádrže: 200L.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Špičková hydroponická aditiva a hnojiva Terra aquatica (dříve General Hydroponics.)
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše