Plagron Terra Grow, 10L

Terra Grow jsou kompletní živiny pro první dva týdny. Podporuje rozvoj zdravého a silného kořenového systému. Připravuje rostlinu na fázi květu. Objem 10l
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
1 088 Kč 899 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódA30593

Koncentrované hnojivo na růst Plagron Terra Grow podporuje zdravý a silný rozvoj kořenového systému. Základní organominerální výživa je určena pouze pro první dva týdny růstové fáze. Následně navazuje Terra Bloom.

Hnojivo Terra Grow obsahuje důležité stopové prvky (hořčík, železo, zinek aj.). Je kompatibilní se všemi zavlažovacími systémy, včetně kapilární závlahy. Používá se v substrátech, které neobsahují samy od sebe živiny. Při pěstování v Lightmixu je vhodné kombinovat Terra Grow s kořenovým stimulátorem Power Roots a enzymy Pure Zym. Terra Grow nevyžaduje substrát Growmix.

 Dobře rozpustné hnojivo podporuje tvorbu kořenů a posílení zelených částí (stonky, listy). Udržuje v 90 % případů stabilní pH, ale doporučujeme hodnoty pravidelně kontrolovat. Hnojivo na růst je vhodné do všech typů zavlažovacích systémů.

Tato základní výživa je vhodná i pro hnojení mateřských rostlin

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 5ml/l vody
  • Terra Grow se nepoužívá v předhnojených substrátech (Growmix)
  • Hnojivo na růst je vhodné do všech typů zavlažovacích systémů
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Účinná holandská hnojiva a doplňky Plagron pro pěstování rostlin v půdě, kokosu i hydroponii.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.10 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše