Plagron Terra Bloom, 1L

Půdní hnojivo na květ Plagron Terra Bloom podporuje produkci velkých a pevných květů nebo plodů. Kompatibilní se všemi zavlažovacími systémy. Objem 1 litrů.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (493)
Obrázek (2)
185 Kč 153 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódA30595

Plagron Terra Bloom je základní biominerální hnojivo se živinami NPK (2-2-4) určené pro květovou fázi. Květové hnojivo Terra Bloom je vhodné pro pěstování rostlin v půdě a půdních substrátech. Je kompatibilní se všemi typy zavlažovacích systémů. Oproti hnojivu Alga Bloom je vhodné i do kapilárové závlahy.

Hnojivo Plagron Terra Bloom obsahuje základní prvky důležité pro růst Vaší rostliny (N-P-K 2-2-4), hořčík a kompletní škálu nezbytných stopových prvků. Lze jej použít i pro hnojení matečních rostlin. Hnojivo Plagron Terra Bloom podporuje optimální tvorbu květů, zvyšuje vitalitu rostliny a předchází možným defektům při květové fázi.

Pro maximálně úspěšnou sklizeň používejte hnojivo Terra Bloom společně s ostatními hnojivy a doplňky značky Plagron (Power Roots, Pure Zym, Green Sensation).

Dávkování: /viz.dokumenty

  • Míchejte v poměru 5ml/1l vody
  • Zálivku do 24h zlikvidujte
  • Nejlépe použít v návaznosti na růstové hnojivo Plagron Terra Grow

 N-P-K = 2-2-4

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Účinná holandská hnojiva a doplňky Plagron pro pěstování rostlin v půdě, kokosu i hydroponii.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.1 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše