MotherNature CO2 Generator 5l

Generátor CO2 MotherNature je kompletní, samostatná sada navržená pro provoz v uzavřených prostředích pěstebních místností, jako jsou skleníky nebo stany. Balení bez čerpadla!
Obrázek
Novinka
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódPS-CB-003

Generátor MotherNature je ideální pro rychle rostoucí plodiny s vysokým obsahem oxidu uhličitého, více než zdvojnásobuje ppm oxidu uhličitého v normální atmosféře. Dokáže zvýšit CO2 v místnosti ze 400PPM až na 800PPM!

Je prokázáno, že rostliny pěstované v prostředí s koncentrovaným CO2 rostou rychleji, daří se jim při vyšších teplotách a nesou větší, lepší plody a květy.

Čerpadlo ( NENÍ SOUČÁSTI BALENÍ ), které je připojeno k základně generátoru, je navrženo tak, aby bylo možné zapojit do časovače/relé osvětlení, protože jednotka je ideálně aktivována v souladu s vaším režimem osvětlení. Když se rozsvítí vaše světla, rozsvítí se i váš generátor CO2 – v souladu s přirozenými potřebami vaší rostliny. Během období „zhasnutí světel“ se generátor vypne a v něm ožijí aktivní bakterie produkující CO2, které znovu nabíjejí energii.

Generátor MotherNature 5l vydrží až 6 měsíců a poskytne zvýšenou hladinu CO2 až 800 ppm na ploše 1,2m x 1,2m. K dosažení lepší učinnosti doporučujeme zakoupit vzduchové čerpadlo Hailea MINI ACO 2203, 2L/min.

POZOR: balení neobsahuje vzduchovací čerapadlo!!!

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Samozavlažovací zahradní systémy Autopot Watering System na pěstování rostlin.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše