Hesi Coco, 20L

Hnojivo Hesi Coco je komplexní výživa pro kultivaci rostlin v kokosu. Používá se jak ve fázy růstu tak ve fázy květové!
HESI Coco 20l, růstové a květové hnojivo
HESI Coco 20l, růstové a květové hnojivo
Obrázek
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněpozítří
Přepravní společnostíúterý 23.7
KódHE38

Kapalné hnojivo pro pěstování rostlin ve všech kokosových substrátech ve fázi květu. Hesi Coco vás narozdíl od konkurence nenutí kupovat dvě lahve, ale pouze jednu. Toto kokosové hnojivo je vhodné pro všechny kokosové substráty od značek Plagron, Canna, BioBizz, Atami i dehydratovaných briket AH, CocoStar aj.

Pro první týdny se rostliny živí Hesi Root Complex a Hesi TNT Complex. Základní výživa Hesi Coco, 1L obsahuje vše, co rostlina potřebuje. Minerální i organický dusík i vyvážené množství fosforu a draslíku. Dále je hnojivo obohaceno o vitamíny, aminokyseliny, jednoduché cukry a stopové prvky (železo, hořčík, zinek, měď, bór, molybden, jód a kobalt). Hesi Coco je obohaceno aktivními vitálními látkami, které zvyšují energii a udržují substrátní flóru zdravou.

Hnojivo Hesi Coco je také jedno z mála hnojiv „jednosložkových“, lze jej používat na obě důležité fáze rostliny – květ a růst. Hnojivo neobsahuje žádná plniva, nehrozí tedy vznik usazenin..

Pro nejlepší výsledky se ale doporučuje kombinovat s Hesi PK 13-14 s vyšším obsahem fosforu a draslíku. Vhodným doplňkem výživy jsou i Hesi Super Vit a Powerzyme, které se používají po celou dobu živení.

Pro nejlepší výsledky vašeho pěstování je vhodné po celou dobu používat Hesi Coco společně s Hesi SuperVit

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Pro rosltiny v růstu míchejte v poměru 3ml/1l vody a vě květové fázy 5ml/1l
  • Musí se používat konstantně po celou dobu růstu i květu, jen tak zajistí optimální substrátové prostředí
  • Nutná korekce pH za pomocí pH+ nebo pH-! Optimální hodnoty pro růstovou fázi jsou u pH 5,8 – 6,2 a pro květovou fázi pH 5,8 – 6,2

 

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Hnojiva a doplňky Hesi.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.20 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
Soubory
Soubor
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše