Canna Terra Vega, 1L

Komplexní hnojivo na růst, Canna Terra Vega 1L je určena pro kultivaci v hlíně a půdních mixech. Kompatibilní s run to waste systémy Autopot.
Canna Terra Vega 1l, růstové hnojivo
Canna Terra Vega 1l, růstové hnojivo
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódC-TV-1

Terra Vega je kompletní profesionální živný preparát pro rychlerostoucí rostliny během fáze růstu, speciálně vyvinut pro pěstování v květináčích a zemině. Zajišťuje silné rostliny s dlouhými životně důležitými výhonky. Canna Terra Vega 1L se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodná pro pěstování s automatickým zavlažovacím systémem run-to-waste (např. Autopot). Pro vnitřní i venkovní pěstování rostlin.

Životně důležité postranní výhonky a bujný kořenový vývoj charakterizují zdravý, silný růst a vytváří základ pro velké sklizně. Tato výživa byla vyvinuta, aby vyhověla požadavkům rostliny během fáze růstu. Celková absorpce vody a dávkování od začátku pěstování je také zaručena, protože Canna Terra Vega je bohatá na dusíkaté sloučeniny, které mohou být přímo absorbovány, vysoce hodnotné EDDHA železné cheláty a stopové prvky.

Terra Vega je vhodná pro použití s rozdílnými typy zemin jako jsou přehnojené zeminy nebo zeminy, které nemají dostatek živin nebo které byly už použity.

Dávkování /viz. dokumenty

  • Míchejte 5ml/1l vody
  • EC Terra Vega rozpuštěná ve vodovodní vodě se pohybuje mezi 0.9 - 1.6 mS 
  • Doporučené pH: 5.8 - 6.2
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Světově vyhlášené substráty, doplňky a hnojiva Canna.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.1 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše