BioBizz Starters Pack, celkový objem 3,1l

Základní sada hnojiv a doplňků BioBizz Starters Pack (Bio-Grow, Bio-Bloom, Top-Max, Bio-Heaven, Root-Juice. Vše pro organické pěstování v hlíně nebo substrátu.
Obrázek (4)
Obrázek (4)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
1 348 Kč 1 114 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód3000138

Startovací sada organických hnojiv a doplňků Starters Pack od Biobizz zajistí dostatek NPK živin a jiných nezbytných látek pro pěstování rostlin na cca 1 metru čtverečním. Starters Pack obsahuje celkem 5 hnojiv a doplňků.

Při koupi kompletní sady BioBizz vždy ušetříte!

Tato startovací sada hnojiv a doplňků je vhodná nejen pro ekologicky šetrné pěstitele. Sestava je kompatibilní se všemi pěstebními metodami - hlína, kokos, hydro nebo aeroponie. Všechny produkty BioBizz obsahují živiny a jiné důležité látky výhradně organického původu

Sada Biobizz Starters Pack obsahuje

BioBizz Bio-Grow 1l

Základní výživa Biobizz Bio-Grow podporuje růst rostliny, silné kořeny a rozvoj zelené masy. Používá se od druhého týdne do konce živení. Zkvalitňuje a stimuluje půdní prostředí, zvyšuje úrodnost substrátu.

BioBizz Bio-Bloom 1l

Základní květové hnojivo Bio-Bloom obsahuje vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku. BioBloom je také obohacen o důležité stopové prvky, aminokyseliny a přírodní hormony. Podporuje bujné květenství.

BioBizz Top-Max 0,5l

Květový stimulátor Top-Max od BioBizz se používá od začátku třetího týdne. Podporuje příjem živin, buněčné dělení a tvorbu velkých voňavých květů a těžkých plodů.

BioBizz Bio-Heaven 0,25l

Booster Bio Heaven posiluje antioxidační systém rostliny, odbourává toxiny vzniklé během stresu, stimuluje přirozenou obranyschopnost rostliny a podporuje tvorbu listů a zelené hmoty. Používá se v růstovém i květovém období.

BioBizz Root-Juice 0,25l

Směs špičkových huminových kyselin, fulvokyselin a extraktu z mořských řas stimuluje tvorbu nových kořenů a silného kořenového systému. Root Juice zároveň zkvalitňuje přirozený biologický život v substrátovém prostředí.

Součástí balení je odměrka 100ml pro snadné připravení zálivky. Zálivku spotřebujte do 24 hodin. Zvýhodněná sada BioBizz Starters Pack obsahuje kompletní doporučené dávkování.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Organická hnojiva, doplňky, substráty BioBizz.
Nejvhodnější použití hnojiva.Sada hnojiv pro pěstování rostlin od sazenice po sklizeň v kompletní sadě.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.3,1 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše