BioBizz CalMag, 1l

100% organický a certifikovaný produkt BioBizz Calmag, který dodá Vašim rostlinám minerály hořčík a vápník.
Obrázek
250 Kč 207 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:pozítří
Kód1000625

BioBizz Calmag je vyroben z uhličitanu vápenatého, síranu hořečnatého a přídavku huminové kyseliny jakou najdete také v Biobizz Root Juice.
Na rozdíl od jiných produktů Biobizz CalMag neobsahuje kyseliny dusičné a proto neovlivňuje EC roztoku.

Ca a Mg jsou nezbytnými prvky pro správné růst a kvetení rostliny, protože hrají klíčovou roli při produkci buněk a fotosyntéze.
Nedostatky Ca/Mg jsou běžné, protože v dnešním světě se nemůžeme spoléhat na vodu z vodovodu, abychom zajistili správnou koncentraci minerálů. Je vhodný pro všechny typy substrátů i hydroponických substrátů.

  • Vápník (Ca) je nesmírně důležitý pro všechny růstové procesy. Nedostatek vápníku se projevuje žluto-hnědými skvrnami na listech olemovanými hnědým okrajem.
  • Hořčík (Mg) je esenciálně nezbytný při fotosyntéze, protože je stavebním prvkem chlorofylu v listech. Nedostatek hořčíku se projeví rezavými skvrnami nebo vystupujícími žlutými skvrnami mezi žílami na listech.

BioBizz Calmag  je vhodný pro všechny typy substrátů i hydroponických médií.

POZOR: Je vysoce koncentrovaný - od 0,3 až max 1,4 ml na 1litr
Pro přesné dávkování se řiďte doporučenými koncentracemi uvedenými na balení a dávkovací tabulkou!

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Organická hnojiva, doplňky, substráty BioBizz.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše