Atami B´cuzz Booster Soil, 100ml

Květový stimulátor a růstový akcelerátor Atami B´cuzz Booster Soil je určen výhradně pro pěstování v půdě. Vhodný pro outdoor i indoor pěstování.
Obrázek
134 Kč 111 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:ihned
Kód121110311

Tento aktivátor byl vyvinut speciálně pro pěstování jak v půdě. Má příznivý vliv na důležité mikroorganismy a bakterie, které stimulují půdní aktivitu a pomáhají tak zlepšovat stav rostlin. Tak zajišťuje aktivátor extra stabilitu a biologickou rovnováhu substrátu, díky čemuž se lépe rozvíjí kořenový systém.

Atami B´cuzz Booster Soil kromě vodních bakterií obsahuje také podstatné výživné mikroprvky ve formě želé. Výživné mikroprvky jsou nutriční komponenty, které rostlina nutně potřebuje ke svému vývoji, ale není schopná si je sama vytvořit. Tento aktivátor zajišťuje, aby během období růstu nedošlo k jejich nedostatku.

Atami B´cuzz Booster Soil  pomáhá také nastartovat cyklus kyseliny citrónové, takže důležité nutriční látky se mění okamžitě v energii přímo použitelnou pro rostliny. Od počátku období květu přidávejte do pitné vody. Během období květu lze používat denně při zalévání rostlin.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1-5ml/10l vody (stupňovat až do výplachové fáze) 
  • Používá se denně při zalévání rostlin v růstové fázi rostlin až do 4. týdne květu.
  • Atami B’cuzz Soil Booster je rostlinami přímo vstřebáván, ještě lepších výsledků dosáhnete v kombinaci se stimulátorem B’cuzz Bloom.
  • Před použitím dobře protřepejte
  • Speciálně vyvinut pro pěstování v půdě - SOIL
Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Květový stimulátor podporuje velké, kompaktní a voňavé květy nebo plody. Pro fázi květu., Růstový rostlinný akcelerátor zvyšuje produkci přirozených látek v rostlinně. Pro období růstu.
Objem.0,1 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše