Atami B´cuzz Blossom Builder Liquid, 5L

Tekutý květový stimulátor B´cuzz Blossom Builder Liquid. Obsahuje zvýšený obsah fosforu a draslíku. Použitelný pro pěstování v půdě, kokosu, v jakémkoliv hydroponickém systému.
Obrázek
3 412 Kč 2 820 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípozítří
Kód1123053

Květový stimulátor Atami B´cuzz Blossom Builder Liquid je určen pro období květu, speciálně poslední 2-4 týdny. Zvýšený obsah fosforu a draslíku zajišťuje vylepšenou strukturu květů a tvrdost plodů.

Blossom Builder Liquid obsahuje unikátní P: K poměr 1: 1,5. Řada Atami B´Cuzz je vhodnější pro pokročilé pěstitele, kteří preferují velkou sklizeň s voňavými květy a chutnými plody.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1-2ml/4l vody
  • Univerzálně použitelný při indoor i outdoor pěstování v hlíně, kokosu nebo jakémkoliv hydroponickém systému.
  • Zálivku zlikvidujte do 48 hodin
  • Je kompatibilní se základními hnojivy a doplňky z řady Atami B´Cuzz.
Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Květový stimulátor podporuje velké, kompaktní a voňavé květy nebo plody. Pro fázi květu.
Objem.5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše