Atami ATA NRG Box, 3,75L

ATAMI ATA Organics Box, kompletní balení hnojiv a doplňků pro organické pěstování od značky ATAMI
ATAMI Ata Organics Box
1 064 Kč 880 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód2200010

ATAMI Ata Organics Box je ekonomická sada hnojiv a doplňků pro pěstitele v půdě a půdních mixech. Vychází z edice ATAMI NRG a všechny hnojiva jsou zcela organická. Sada pěstitely přinese vše pro dobrý start rostlin, následný kvalitní růst a bohatý květ. Kompletní biologická sada hnojiv na zhruba 1m2.

Sada ATAMI Ata Organics Box obsahuje :

  • 1l Bloom-C - Organické základní hnojivo pro období květu, obsahuje pouze přírodní látky, povzbuzuje kvetení.
  • 1l Atami Flavor - Květový stimulátor pro bio pěstování, používá se v posledních týdnech fáze květu. Dodává rostlině draslík a plodům nevídanou chut a barvu.
  • 1l Atami Growth-C -  Základní růstové organické hnojivo Atami NRG
  • 250ml Atami Root-C - Základní kořenový organicky biostimulátor k vytváření větší kořenové masy pro rychlejší výstřel z půdy
  • 500ml Atami Flower-C - Základní květové organické hnojivo Atami Flower-C k rychlejšímu přepnutí do květové fáze a s hezčím a silnějším plodům
  • Schéma hnojiv - Dávkovací tabulka Atami NRG

Dávkování: /viz. dokumenty

 

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Sada hnojiv pro pěstování rostlin od sazenice po sklizeň v kompletní sadě.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.3,75 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše