Atami ATA NRG Alga-C, 250ml

Organický růstový a květový stimulátor v jednom, ATA NRG Alga-C. Je bohatý na aminokyseliny, stopové prvky, vitaminy a rostlinné hormony. Objem 250ml.
Obrázek
164 Kč 136 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:pozítří
Kód22040331

100% organický stimulátor Atami NRG Alga-C je určen pro růstové i květové období. Obsahuje účinné aminokyseliny, nezbytné stopové prvky, rostlinné enzymy a hormony a hlavně organické extrakty z mořských řas. Zlepšuje kondici, podporuje vitalitu a obranyschopnost rostliny.

 Je využitelný pro pěstování v půdě, hydru a kokosu, nikdy nepoužívejte do zavlažovacích systémů.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 2-5ml/litr zálivky - Pro postřik 1-3ml/l vody.
  • Před použitím dobře protřepejte.
  • Alga-C je vhodná pro každou zeminu a může být použita bez časového omezení (není vhodné pro zavlažovací systémy)
  • Lze používat denně při zalévání rostlin během celého květového období.
  • Při postřiku aplikujte na vrchní i spodní plochu listů
  • Pro lepší výsledky používejte s ostatními hnojivy Atami a doplňky z řady Ata NRG.
Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Květový stimulátor podporuje velké, kompaktní a voňavé květy nebo plody. Pro fázi květu., Růstový rostlinný akcelerátor zvyšuje produkci přirozených látek v rostlinně. Pro období růstu.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.0,25 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše