Atami ATA-Clean, 250ml

Zdravotně nezávadný čistič zavlažovacích systémů Atami ATA Clean, 250ml odstraňuje vápenité, železité, biologické a jiné usazeniny, které snižují efektivnost systému.
ATAMI ATA Clean 250ml, čistič na závlahu
224 Kč 185 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód22100331

Postarejte se o to, aby zavlažovací systém stále správně fungoval.

Atami ATA Clean předchází usazeninám z vápníku, železitých fosfátů a řas a odstraňuje je, takže je zaručena optimální závlaha, navíc předchází jejich vytváření, a tím rostliny chrání. Tento biologický čisticí prostředek je ekologický a neškodný pro rostliny.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1ml/10l vody
  • Je 100% neškodný pro Vaše rostlinky
  • Atami ATA Clean je určen speciálně pro použití při využívání vodovodní vody, ideálně namíchejte zálivku hnojivy, upravte pH na hladinu 5,6-5.9, nechejte odstát a poté teprve přidejte ATA Clean
  • Před použitím dobře protřepejte

PK 18-6

¨ Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Přípravky pro poslední týdny pěstování rostlin.
Objem.0,25 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše