AH Root Stimulator Advanced Natural Power 500ml

Silný kořenový stimulátor AH Root stimulator z řady Advanced Natural Power od Advanced Hydroponics. Zvyšuje odolnost rostliny a zrychluje rozvoj kořenů. Vhodný i pro řízky
Root stimulator 0,5l, kořenový stimulátor
Root stimulator 0,5l, kořenový stimulátor
Obrázek
378 Kč 312 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pondělí 17.6
KódAHNP00050

Advanced Natural Power Root Stimulator je kořenový stimulátor, který je vhodný pro všechny typy pěstebních médií. Je vhodný jak pro semenáčky, tak i pro řízky bez kořenů, kdy se používá od prvního dne do vytvoření dostatečného kořenového základu.

Zvyšuje tvorbu tkání přímo v oblasti kořenů nebo v místě, kde se teprve začínají tvořit kořeny. Díky zesilujícímu efektu se kořeny rozvíjejí rychleji a jsou mnohem silnější. Dále také zajišťuje lepší imunitní systém a odolnost vůči nemocem. Při použití tohoto kořenového aktivátoru na začátku semenáčků až do konce vegetačního období se kořeny objeví až o 50% rychleji než bez použití. Toto hnojivo je 100% organické.

Používá se od prvního dne pěstování až do vytvoření dostatečného kořenového balu a je vhodný pro semenáčky a rostliny bez vyvinutého kořenového systému (klony/řízky).

Používáním Advanced Natural Power Root Stimulator budou mít vaše rostliny kvalitní a rozvinutý kořenový bal a zároveň podpoříte jejich imunitní systém a odolnost vůči nemocem.

Pro optimální výnos používejte Root Stimulator společně se základními hnojivy Dutch Formula a ostatními přípravky Advanced Natural Power.

Dávkování:

  • Míchejte v poměru 1ml/1l vody
  • Zálivku do 24 hodin spotřebujte
  • Doporučujeme použít v kombinaci s Advanced Enzymes+

 

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Prémiová holandská hnojiva na hydroponii, pro pěstování v půdě nebo kokosu.
Nejvhodnější použití hnojiva.Rostlinný kořenový stimulátor podporuje rozvoj silných kořenů. Pro první týdny.
Objem.0,5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše