AH Gr/Bl Excellerator Advanced Natural Power 250ml

Růstový a květový stimulátor AH Growth/Bloom Excellerator od Advanced Hydroponics z řady Advanced Natural Power. Objem 0,25 litru.
Growth/blooom Excellarator 0,25l, růstový a květový stimulátor
Growth/blooom Excellarator 0,25l, růstový a květový stimulátor
Obrázek
218 Kč 180 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípozítří
KódAHNP01025

Advanced Natural Power Growth/Bloom Excellerator je růstový a květový stimulátor plný výživných a přímo vstřebatelných látek pro vaše rostliny a je přípravek, který se používá po celou dobu růstu a květu rostliny mimo posledních dvou týdnu. 

Působí preventivně a zároveň pomáhá rostlinám po stresových situacích a po napadení škůdci. Podporuje tvorbu květu a jeho mohutnění.

 Je vhodný pro všechny typy pěstebních médií a je možné jej používat po celou dobu životního cyklu rostliny s vyjímkou posledních dvou týdnů, kdy dochází k čištění rostliny od nánosů soli a zbytků odumřelých kořenů.

Růstový a květový stimulator Advanced Natural Power Growth/Bloom Excellerator používejte společně se základními hnojivy Dutch Formula a doplňky z řady Advanced Natural Power, jako jsou například Enzymes +.

Dávkování:

  • Míchejte v poměru 1ml/1l vody
  • Zálivku do 24 h zlikvidujte
  • Doporučujeme použít v kombinaci s Advanced Enzymes+
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Prémiová holandská hnojiva na hydroponii, pro pěstování v půdě nebo kokosu.
Nejvhodnější použití hnojiva.Květový stimulátor podporuje velké, kompaktní a voňavé květy nebo plody. Pro fázi květu., Růstový rostlinný akcelerátor zvyšuje produkci přirozených látek v rostlinně. Pro období růstu.
Objem.0,25 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše