Advanced Nutrients B-52 20L

Doplněk k základním hnojivům s vysokým obsahem vitamínu B
b52
b52
ball
11 999 Kč 9 917 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:pozítří
Kód2100-21EU
  • Komplex vitamínů B
  • Kondice vrcholového sportovce - tlak na výkon
  • Obrana proti stresovým faktorům
  • Podpora příjmu živin
  • Účinný i jako postřik

Biostimulant pro maximální kondici rostlin

Advanced Nutrients B-52 je vitamínová bomba zajišťující vrcholovou kondici a výkon rostlin. Pomáhá účinně bojovat proti stresovým faktorům, podporuje příjem živin a stimuluje mikrobiální aktivitu v substrátu.

Populární a velmi účinný i jako postřik na klony nebo rostliny ve vegetační fázi pro rychlé překonání stresových fází a rapidní vývoj.

Advanced Nutrients B52 je speciálně navržený pro podporu růstu a vývoje našich rostlin od samého začátku až do sklizně. Jeho unikátní složení obsahuje vyváženou kombinaci vitamínů, hormonů a stimulantů, které podporují silný kořenový růst, zlepšují obranyschopnost rostlin a zvyšují jejich odolnost vůči  stresu.

Použití B52 přináší vašim rostlinám nesrovnatelné výhody, včetně zvýšené produkce fytohormonů, které stimulují růst a zlepšují odolnost vůči nepříznivým podmínkám. Tento produkt také poskytuje rostlinám klíčové vitamíny a minerály, které podporují jejich celkovou vitalitu a vývoj.

S B52 od Advanced Nutrients dosáhnete silnějších, zdravějších a výkonnějších rostlin, které budou odolávat stresu a produkovat hojnou sklizeň.

Dávkování

Piranha Týden 1 Týden 2 Týden 3 Týden 4 Týden 5 Týden 6 Týden 7 Flush
Růst 2ml/l 2ml/l  2ml/l  2ml/l  -  -  -
Květ - -  2ml/l  2ml/l  2ml/l  2ml/l  2ml/l  -

 

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Advance Nutrients
PopisParametry
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše