Výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectrum XTreme Output 600W HPS

HPS výbojka na květ GIB Lighting Pure Bloom Spectrum Xtreme Output 600W. Světelný tok 92 000 lumenů. Vyrobeno v Německu.
Výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectrum XTreme Output 600W HPS
Výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectrum XTreme Output 600W HPS
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek
919 Kč 760 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód108599PNkvětové spektrum

Světelné spektrum květové výbojky Pure Bloom Spectrum Xtreme Output 600W HPS od německých GIB Lighting bylo optimálně vyladěno výhradně pro potřeby rostlin v období květu.

Nejdůležitějšími výhodami je stabilní a vysoký světelný tok 92 000 lumenů, nadprůměrná účinnost 153lm/W a fotonový tok PAR 1200umols/s. Start za pět minut, po restartu za dvě.

Narozdíl od většiny konkurenčních výbojek je podíl modrobílého světla záměrně minimální. Naopak červenožluté světlo je maximalizováno tak, aby rostliny mohly co nejlépe kvést a plodit.

Ryze květová výbojka Pure Bloom Spectrum je kompatibilní s elektromagnetickými i elektronickými předřadníky. Startuje za 5 minut, po restartu dokonce za dvě minuty. Balení neobsahuje žádné příslušenství.

Vlastnosti GIB Lighting Pure Bloom Spectrum XTreme Output 600W HPS:

  • Výkon: 600W
  • Světelný tok: 92 000 lumenů
  • Teplota chromatičnosti: 2100K
  • Tok fotonů: PAR 1200 mikromol/s
  • Rozměry: 283x46mm
  • Hmotnost: 200g
  • Životnost: 12 000 hodin
  • Objímka: E40
  • Uchycení: horizontální i vertikální
  • Používejte pouze kvalitní a spolehlivé předřadníky

Každou výbojku chraňte před otřesy a vibracemi, na skleněnou část nikdy nesahejte vlhkou nebo holou rukou. Dodržujte další pokyny výrobce.

Každá výbojka je spotřební zboží a dvouletá záruka se nevztahuje na výbojky poškozené nesprávným používáním nakupujícího.

Výkon osvětlení ve wattech.1000 W
Vysokotlaké sodíkové, metalhalogenidové, kombinované výbojky. Úsporné lampy, LED osvětlení, zářivky.Vysokotlaká sodíková výbojka HPS s převažujícím červenožlutým světelným spektrem.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Německý výrobce osvětlení, hlavně výbojek na růst a květ nebo digitálních a elektromagnetických předřadníků, GIB Lighting.
Čím více Kelvinů, tím je světlo více bílé až modré.2100 K
Množství světla v lumenech.92000 lm
Množství emitovaného světla využitelného pro fotosyntézu za sekundu.1200 µmol/s
Minimální životnost produktu.12000 h
Růstové, květové, kombinované výbojky.Světelné spektrum hlavně pro květovou fázi.
Doporučená poloha pro instalaci a bezvadný chod.Horizontální i vertikální zapojení.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.1000 W
Špičkové elektronické, digitální, elektromagnetické předřadníky s regulací, IEC konektorem.Elektronický, digitální předřadník operuje na vyšší frekvenci, je výkonnější, tišší a lehčí., Předřadník bez IEC konektoru vyžaduje speciální instalaci před zapojením do sítě., Předřadník umožňuje polohovou regulaci osvětlení na 4 úrovních.
Frekvence předřadníku40 kHz
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše