Výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectrum XTreme Output 400W HPS

HPS výbojka na květ GIB Lighting Pure Bloom Spectrum Xtreme Output 400W. Světelný tok 56 000 lumenů. Vyrobeno v Německu.
Výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectrum XTreme Output 400W HPS
Výbojka GIB Lighting Pure Bloom Spectrum XTreme Output 400W HPS
Obrázek (2)
Obrázek
712 Kč 588 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:úterý 16.7
Kód108901

Světelné spektrum květové výbojky Pure Bloom Spectrum Xtreme Output 400W od německých GIB Lighting bylo optimálně vyladěno výhradně pro potřeby rostlin v období květu.

Narozdíl od většiny konkurenčních výbojek je podíl modrobílého světla záměrně minimální. Naopak červenožluté světlo je maximalizováno tak, aby rostliny mohly co nejlépe kvést a plodit.

Ryze květová výbojka Pure Bloom Spectrum 400W je kompatibilní s elektromagnetickými i elektronickými předřadníky. Umožňuje univerzální (svisle, vodorovně) instalaci a používání. Startuje za 4 minuty, při restartu za 2 minuty. Balení neobsahuje žádné příslušenství.

Vlastnosti GIB Lighting Pure Bloom Spectrum XTreme Output 400W HPS:

  • Výkon: 400W
  • Světelný tok: 56 000 lumenů
  • Teplota chromatičnosti: 2080K
  • Tok fotonů: PAR 740 mikromol/s
  • Rozměry: 292x46mm
  • Hmotnost: 195g
  • Životnost: 12 000 hodin
  • Objímka: E40
  • Uchycení: horizontální i vertikální

Používejte pouze kvalitní a spolehlivé předřadníky. Výbojku vždy chraňte před otřesy a vibracemi, na skleněnou část nikdy nesahejte vlhkou nebo holou rukou. Dodržujte další pokyny výrobce.

Každá výbojka je spotřební zboží a dvouletá záruka se nevztahuje na výbojky poškozené nesprávným používáním nakupujícího.

Výkon osvětlení ve wattech.1000 W
Vysokotlaké sodíkové, metalhalogenidové, kombinované výbojky. Úsporné lampy, LED osvětlení, zářivky.Vysokotlaká sodíková výbojka HPS s převažujícím červenožlutým světelným spektrem.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Německý výrobce osvětlení, hlavně výbojek na růst a květ nebo digitálních a elektromagnetických předřadníků, GIB Lighting.
Čím více Kelvinů, tím je světlo více bílé až modré.2080 K
Množství světla v lumenech.56000 lm
Množství emitovaného světla využitelného pro fotosyntézu za sekundu.740 µmol/s
Minimální životnost produktu.12000 h
Růstové, květové, kombinované výbojky.Světelné spektrum hlavně pro květovou fázi.
Doporučená poloha pro instalaci a bezvadný chod.Horizontální i vertikální zapojení.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.1000 W
Špičkové elektronické, digitální, elektromagnetické předřadníky s regulací, IEC konektorem.Elektronický, digitální předřadník operuje na vyšší frekvenci, je výkonnější, tišší a lehčí., Předřadník bez IEC konektoru vyžaduje speciální instalaci před zapojením do sítě., Předřadník umožňuje polohovou regulaci osvětlení na 4 úrovních.
Frekvence předřadníku40 kHz
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše