Výbojka GIB Lighting Growth Spectrum Advanced 600W MH

Špičková růstová výbojka GIB Lighting Growth Spectrum Advanced 600W. Světelný tok výbojky cca 48 000 lumenů. Pouze pro horizontální instalaci.
Výbojka GIB Lighting Growth Spectrum Advanced 600W MH
Výbojka GIB Lighting Growth Spectrum Advanced 600W MH
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek
974 Kč 805 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód108909

Vylepšená metalhalidová výbojka 600W GIB Lighting Growth Spectrum Advanced MH nahrazuje původní řadu Growth Spectre MH. Tato robustní (délka 34cm, průměr 7,4cm) výbojka s převažujícím modrobílým světlem je ideální hlavně pro růstovou fázi.

Díky tomuto světelnému spektru je proces fotosyntézy při vegetativním růstu rostliny úspěšnější. Stonky zmohutní, listy se zvětší, celá rostlina zesílí a získá zdravější a sytější zelenou barvu.

Výbojka startuje za 3 minuty, po restartu za 10 minut. Rostliny zásobuje intenzivním světelným tokem 48 000 lumenů a fotonovým tokem PAR 740 mikromol/s.

Účinnost 80 lm/W, teplota chromatičnosti 8000K. 

Umožňuje jenom horizontální instalaci s odchylkou 45°. 

Kompatibilní s objímkou E40.

Výkon osvětlení ve wattech.1000 W
Vysokotlaké sodíkové, metalhalogenidové, kombinované výbojky. Úsporné lampy, LED osvětlení, zářivky.Metalhalogenidová výbojka MH s posíleným modrobílým světelným spektrem.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Německý výrobce osvětlení, hlavně výbojek na růst a květ nebo digitálních a elektromagnetických předřadníků, GIB Lighting.
Čím více Kelvinů, tím je světlo více bílé až modré.8000 K
Množství světla v lumenech.48000 lm
Množství emitovaného světla využitelného pro fotosyntézu za sekundu.600 µmol/s
Minimální životnost produktu.4000 h
Růstové, květové, kombinované výbojky.Světelné spektrum hlavně pro období růstu.
Doporučená poloha pro instalaci a bezvadný chod.Jen vodorovné zapojení.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.1000 W
Špičkové elektronické, digitální, elektromagnetické předřadníky s regulací, IEC konektorem.Elektronický, digitální předřadník operuje na vyšší frekvenci, je výkonnější, tišší a lehčí., Předřadník bez IEC konektoru vyžaduje speciální instalaci před zapojením do sítě., Předřadník umožňuje polohovou regulaci osvětlení na 4 úrovních.
Frekvence předřadníku40 kHz
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše