Výbojka GIB Lighting Growth Spectrum Advanced 400W MH

Růstová výbojka GIB Lighting Growth Spectrum Advanced 400W, s posíleným modrobílým světlem.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
749 Kč 619 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód108908PNrůstové spektrum

Metalhalidová výbojka GIB Lighting Growth Spectrum Advanced 400W/230V nahrazuje původní řadu - GIB Lighting Growth Spectre 400W MH. Metalhalidová výbojka (modrobílé světlo 8000K) je vhodná pro růstovou fázi.

Rostliny zmohutní, listy se zvětší a zesílí. Rostlina získá zdravější a sytější zelenou barvu.

Toto růstové osvětlení zásobuje rostliny světelným tokem 32 000lmtokem fotonů PAR 490 mikromol/s. Výbojka GIB Growth Spectrum Advanced umožňuje pouze horizontální instalaci s maximálním nakloněním 45°.

Startuje za tři minuty, po restartu za deset minut.

400W MH výbojka je kompatibilní s objímkou E40, která není součástí balení.

Používejte pouze kvalitní a spolehlivé předřadníky. Výbojku vždy chraňte před otřesy a vibracemi, na skleněnou část nikdy nesahejte vlhkou nebo holou rukou. Dodržujte další pokyny výrobce.

Každá výbojka je spotřební zboží a dvouletá záruka se nevztahuje na výbojky poškozené nesprávným používáním nakupujícího.

Výkon osvětlení ve wattech.1000 W
Vysokotlaké sodíkové, metalhalogenidové, kombinované výbojky. Úsporné lampy, LED osvětlení, zářivky.Metalhalogenidová výbojka MH s posíleným modrobílým světelným spektrem.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Německý výrobce osvětlení, hlavně výbojek na růst a květ nebo digitálních a elektromagnetických předřadníků, GIB Lighting.
Čím více Kelvinů, tím je světlo více bílé až modré.8000 K
Množství světla v lumenech.32000 lm
Množství emitovaného světla využitelného pro fotosyntézu za sekundu.490 µmol/s
Minimální životnost produktu.16000 h
Růstové, květové, kombinované výbojky.Světelné spektrum hlavně pro období růstu.
Doporučená poloha pro instalaci a bezvadný chod.Jen vodorovné zapojení.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.1000 W
Špičkové elektronické, digitální, elektromagnetické předřadníky s regulací, IEC konektorem.Elektronický, digitální předřadník operuje na vyšší frekvenci, je výkonnější, tišší a lehčí., Předřadník bez IEC konektoru vyžaduje speciální instalaci před zapojením do sítě., Předřadník umožňuje polohovou regulaci osvětlení na 4 úrovních.
Frekvence předřadníku40 kHz
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše