Výbojka GIB Lighting Flower Spectrum PRO 600W HPS

Sodíková výbojka GIB Lighting FS PRO 600W HPS s červenožlutým spektrem na období květu, 90 000 lumenů, PAR 1 080 mikromol/s.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód109087PNkvětové spektrum-náhrada za flower a deluxe!

Vysokotlaká sodíková výbojka GIB Lighting Flower Spectrum PRO 600W HPS z nové řady byla vyvinuta pro potřeby profesionálních pěstitelů.

Kvalitní parametry v Evropě vyrobeného osvětlení jsou garancí, že rostliny dostanou prvotřídní červenožluté světelné spektrum a světelný tok až 90 000 lumenů. Vysoká účinnost 150 lumenů/watt je zajištěna!

Vaše rostliny určitě potěší i nadprůměrný fotonový tok PAR 1 080 mikromol/s, teplota chromatičnosti 2000K, životnost 10 000 hodin.

Kompatibilní s digitálními i běžnými předřadníky a s objímkami E40 i E45.

Výbojka na květ GIB Lighting Flower Spectrum PRO HPS 600W naskočí po zapojení do elektriky cca do pěti minut. Po zhasnutí se znovu zapne asi za 1-2 minuty.

Je ideální volbou pro všechny začínající i zkušené pěstitele pod umělým osvětlením.

Vlastnosti výbojky GIB Lighting Flower Spectrum PRO 600W HPS:

  • Výkon: 600W
  • Světelný tok: 90 000 lumenů
  • Teplota chromatičnosti: 2000K
  • Tok fotonů: PAR 1080 micromol/s
  • Rozměry: 283x46mm
  • Hmotnost: 200g
  • Životnost: 10 000 hodin
  • Objímka: E40
  • Uchycení: horizontální i vertikální

Pro toto osvětlení používejte pouze kvalitní a spolehlivé předřadníky. Výbojku vždy chraňte před otřesy a vibracemi, na skleněnou část nikdy nesahejte vlhkou nebo holou rukou. Dodržujte další pokyny výrobce.

Každá výbojka je spotřební zboží a dvouletá záruka se nevztahuje na výbojky poškozené nesprávným používáním nakupujícího.

Výkon osvětlení ve wattech.1000 W
Vysokotlaké sodíkové, metalhalogenidové, kombinované výbojky. Úsporné lampy, LED osvětlení, zářivky.Vysokotlaká sodíková výbojka HPS s převažujícím červenožlutým světelným spektrem.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Německý výrobce osvětlení, hlavně výbojek na růst a květ nebo digitálních a elektromagnetických předřadníků, GIB Lighting.
Čím více Kelvinů, tím je světlo více bílé až modré.2000 K
Množství světla v lumenech.90000 lm
Množství emitovaného světla využitelného pro fotosyntézu za sekundu.1080 µmol/s
Minimální životnost produktu.10000 h
Růstové, květové, kombinované výbojky.Světelné spektrum hlavně pro květovou fázi.
Doporučená poloha pro instalaci a bezvadný chod.Horizontální i vertikální zapojení.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.1000 W
Špičkové elektronické, digitální, elektromagnetické předřadníky s regulací, IEC konektorem.Elektronický, digitální předřadník operuje na vyšší frekvenci, je výkonnější, tišší a lehčí., Předřadník bez IEC konektoru vyžaduje speciální instalaci před zapojením do sítě., Předřadník umožňuje polohovou regulaci osvětlení na 4 úrovních.
Frekvence předřadníku40 kHz
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše