Ventilátor VK 250 EC, 1250m3/h

Plastový radiální ventilátor VK 250 EC, 1250m3/h do vzduchového potrubí o průměru 250 mm s integrovaným regulátorem otáček.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
9 449 Kč 7 809 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódVK250ECPNRadiální plastový ventilátor s EC motorem!

Inline potrubní ventilátor do potrubí VK 250 EC, 1250m3/h je vyroben z odolného a lehkého ABS plastu. Tento potrubní větrák se hodí pro přítah i odsávání vzduchu v menších domácích, kancelářských, obchodních nebo bytových prostorech a průmyslových provozech.

Plastový radiální ventilátor VK 250 EC je vybaven vysoce efektivními elektronicky komutovanými proudovými EC motory se zpětně zakřivenými lopatkami. Tyto motory jsou nejmodernější energií s velmi úsporným řešením.

Výkon a rychlost plastového ventilátoru Vents VK 250 EC, 1250m3/h lze kontrolovat pomocí externího regulátoru dle vlhkosti, teploty, tlaku apod. Příkon motoru EC je ve srovnání se standardními motory o 35% nižší. Ventilátory s EC motory mají vynikající aerodynamiku. Další předností je kombinace vysokého výkonu a nízké hlučnosti.

Motory EC ventilátorů jsou vybaveny kuličkovými ložisky, které garantují vysoký výkon a rychlost, nadstandardní životnost 40000 hodin. Stupeň krytí IP X4.

POZOR UPOZORNĚNÍ: Pro zapojení a správný chod ventilátoru je zapotřebí zakoupit externí regulátor VENTS Speed controller R-1/010 pro EC motory!

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Spolehlivé potrubní ventilátory Vents.
Maximální průtok vzduchu.1250 m3/h
Průměr v mm.250 mm
Jaký typ ventilátoru.Radiální potrubní ventilátor., Ventilátor s kvalitnějším EC motorem.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.165 W
Zvuková intenzita.48 db
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše