Ventilátor VK 200 EC, 885m3/h

Plastový ventilátor VK 200 EC, 885m3/h do vzduchového potrubí o průměru 200 mm s integrovaným regulátorem otáček a EC komutovaným motorem s kuličkovým ložiskem. Nízká spotřeba, tichý chod, skvělé parametry.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
7 124 Kč 5 888 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódVK200ECPNRadiální plastový ventilátor s EC motorem!

Inline potrubní ventilátor do potrubí VK 200 EC, 885m3/h je vyroben z odolného a lehkého ABS plastu. Tento potrubní větrák se hodí pro přítah i odsávání vzduchu v menších domácích, kancelářských, obchodních nebo bytových prostorech a průmyslových provozech.

Plastový radiální ventilátor VK 200 EC je vybaven vysoce efektivními elektronicky komutovanými proudovými EC motory se zpětně zakřivenými lopatkami. Tyto motory jsou nejmodernější energií s velmi úsporným řešením.

Výkon a rychlost plastového ventilátoru Vents VK 200 EC, 885m3/h lze kontrolovat pomocí externího regulátoru dle vlhkosti, teploty, tlaku apod.

Příkon motoru EC je ve srovnání se standardními motory o 35% nižší. Ventilátory s EC motory mají vynikající aerodynamiku. Další předností je kombinace vysokého výkonu a nízké hlučnosti.

Motory EC ventilátorů jsou vybaveny kuličkovými ložisky, které garantují vysoký výkon a rychlost, nadstandardní životnost 40000 hodin.

POZOR UPOZORNĚNÍ: Pro zapojení a správný chod ventilátoru je zapotřebí zakoupit externí regulátor VENTS Speed controller R-1/010 pro EC motory!

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Spolehlivé potrubní ventilátory Vents.
Maximální průtok vzduchu.885 m3/h
Průměr v mm.200 mm
Jaký typ ventilátoru.Radiální potrubní ventilátor., Ventilátor s kvalitnějším EC motorem.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.84 W
Zvuková intenzita.47 db
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše