Vaporizér Aromed

Stolní vaporizér Aromed je precizní německý přístroj, který umožňuje vaporování sušin i olejů a výtažků. Vysoký výkon, regulace teploty po 1 stupni.
Obrázek (726)
Výprodej
11 849 Kč 10 579 Kč bez DPH
Doprodej
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:ihned
KódxxxxAROMED1PNs přesností na stupně celsia a možností vodní filtrace

Pro pacienty vyvinutý a pacienty odzkoušený vaporizér Aromed patří dlouhodobě k nejspolehlivějším na trhu.

Hlavními přednostmi německého přístroje jsou vysoká kvalita odpařování a možnost vaporovat jak sušiny, tak oleje a výtažky. Na sucho nebo přes vodu a led.

Vaporizér Aromed je efektivní i hospodárný. Vaporizace totiž probíhá pouze v momentě, kdy nasáváte páru z náústku. Pomocí tlačítek + a – můžete snadno nastavit teplotu v rozmezí 60 až 235°C. Oproti konkurenčním výrobkům lze teplotu regulovat s přesností na 1°C, přesně podle individuálních potřeb. Rozsvícená žárovka signalizuje, že jste požadované teploty dosáhli a jste na tahu.

Vaporizér Aromed v oldschool designu funguje pouze na pevné připojení do el. sítě. Díky praktickému kufříku, ve kterém je přístroj bezpečně uschován, je přenášení vaporizéru relativně jednoduché. Stačí jen zabalit a jít.

Diskrétní černý kufřík obsahuje stolní vaporizér Aromed, kompletní příslušenství a manuál. Příslušenství se skládá z napájecího adaptéru, skleněné nádoby na vodu, hadice s náústkem, plnící komory, halogenové žárovky a plastového boxu.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Vysoce kvalitní vaporizér Aromed.
Typ určuje velikost a konstrukce vaporizéru.Výkonný stolní vaporizér.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše