Váha Myco MV Miniscale, 100g/0,01g, černá

Velmi malá a tenká váha se zeleným displejem Myco MV s kapacitou 100 gramů a přesností na 0,01 gramu.
Obrázek
287 Kč 237 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódMV-100

Hlavní předností digitální váhy Myco MV Miniscale 100g/0,01g je kromě 6 vážících módů (g, oz, ozt, dwt, gn, ct) také velmi extrémně hmotnost 81 gramů a minimalistické rozměry 9,4x5,4x1,7cm. Určitě zaujme přehledný, zeleně podsvícený displej s velkými číslicemi. Počítat můžete samozřejmě s automatickým vypnutím po 180 sekundách nečinnosti, 2xAAA bateriemi, dvouletou zárukou a českým návodem. Tato setinová váha má dva kryty. Černý chrání vážící plochu z plastu, průhledný kryje celou váhu včetně displeje seshora. Oba kryty můžete využít jako vážící nádobku.

Digitální váhu Myco MV Miniscale 100/0,01g používejte pouze při normálních teplotách od 10 do 30 °C. A jen na rovném a stabilním povrchu. V extrémních podmínkách nemusí váha fungovat správně a můžete ji nenávratně zničit. Při spuštění nechte v klidu nastartovat, nikdy nepřetěžujte, chraňte před nárazy a udržujte ji v suchém a čistém stavu. Dodržujte pokyny výrobce.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Lehké, levné, plastové digitální váhy Myco.
Tolerance se kterou je třeba při vážení počítat.0,01 g
Nikdy nepřekračujte maximální kapacitu váhy.100 g
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše