Trolmaster Hydro-X PLUS s 4v1 senzorem (Teplota / vlhkost / CO2 / světlo)

Systém Hydro-X Plus HCS-3 je profesionální systém kontroly prostředí, který dokáže ovládat celý váš pěstební prostor.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
27 199 Kč 22 479 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódHCS-3

Pouze předobjednávky - Skladem do 7 dnů!

Systém Hydro-X Plus HCS-3 je profesionální systém kontroly prostředí, který dokáže ovládat celý váš pěstební prostor. ´

Má 800x480mm LED displej a může ovládat neomezený počet světel, 8 teplotních zařízení, 8 vlhkostních zařízení, 4 CO2 zařízení a 12 programovatelných časovačů (lze vytvořit až 50 plánů). Díky neuvěřitelné flexibilitě a rozšířené kapacitě produktů si nyní každý může snadno přizpůsobit svůj vlastní řídicí systém pěstírny pro maximální výnosy. Více řídicích modulů také poskytuje uživateli možnost vytvořit více "stupňů" regulace teploty a vlhkosti, což zajistí stabilnější prostředí.

Systém HCS-3 je dodáván se senzorem MBS-PRO 4v1 pro měření teploty, vlhkosti, ppm CO2 a přítomnosti světla. Ovládání osvětlení nebylo nikdy jednodušší a schopnější. K systému lze přidat PAR senzor MBS-PAR.

Automaticky upraví intenzitu světla tak, aby přesně poskytovala přesné množství osvětlení pro optimální růst rostlin. Hydro-X Plus byl také schopen sledovat vaše úrovně DLI. Díky 2 samostatným kanálům ovládání osvětlení může uživatel vytvořit více rozvržení osvětlení (a sekvencí stmívání) na základě svých individuálních preferencí.

Kromě ovládání vašeho pokoje, pokud HCS-3 detekuje problém, bude na váš smartphone odeslána varovná zpráva (notifikace). K HCS-3 lze připojit až 10 detektorů kouře a 10 detektorů úniku vody, které vás upozorní, pokud dojde k požáru nebo úniku vody.

HCS-3 také nabízí několik pokročilých funkcí pro ovládání celé vaší pěstírny nebo skleníku, jako je simulace východu / západu slunce, ovládání DLI, ochrana proti přehřátí, ovládání spektra a skupinového osvětlení a další.

Obsah balení:

 • 1x Řídící jednotka Trolmaster Hydro-X Plus 
 • 1x MBS Pro senzor 4v1 - (teploměr, vlhkoměr, CO2, fotosenzor)
 • 1x montážní rámeček
 • 1x kabelový set RJ12 pro kompletní zapojení

Technické specifikace:

 • Vstupní napětí: 100-240 VAC, 50/60 Hz
 • Certifikát: ETL/FCC
 • Možnosti konektivity řídící jednotky HCS-2
  Pro Moduly - max. 50 ks
  Senzory - max. 50 ks
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše