The Neutralizer Pro Kit, přístroj bez náplně

Elektrický přístroj na odstraňování zápachu v uzavřených prostorách. The Neutralizer bez náplně. Eliminuje nepříjemný pach bylinkového kouře.
The Neutralizer, samostatný přístroj bez náplně
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódEME

100% biologický neutralizér zápachu, který snad a rychle odstraní nechtěné vůně ve Vašem okolí. Neutralizer je plně účinný již hodinu po zapojení do elektrické sítě. Jeho náplň využívá přírodní esenciální oleje a silice, které naváží molekulu nechtěného zápachu na sebe, změní její strukturu a zneutralizují ji. Náplň se nevstřebává do okolí a ani nijak neškodí rostoucím a kvetoucím rostlinám.

Přístroj The Neutralizer disponuje pojistkou, která zabraňuje poničení nebo vylití náplně. Zneutralizované molekuly zápachu se pak snadno a rychle dostanou ventilací pryč z místnosti. Jedna náplň přístroje vydrží až 6 týdnů nepřetržitého používání a provoní plochu až 375m3. Náplně je možné dle potřeby měnit, jsou dostupné skladem.

Neutralizer je sice malý rozměrem, ale obrovský svým účinkem. Příkon: 2,8W.

Neutralizace pachů a osvěžování vzduchu pomocí gelových, pevných, tekutých, aerosolových nebo elektrických neutralizérů a osvěžovačů.Elektrické rozprašovače a osvěžovače vzduchu pro neutralizaci zápachu.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše