T.A. Starter Kit TriPart 3pack pro měkkou vodu

TriPart Starter Kit je kompletní startovací balíček pro měkkou vodu od T.A. (GHE). Základní hnojiva TriPart Grow, TriPart Bloom, TriPart Micro a úprava pH.
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódTCPR12002PNINPR12002; TCPR11002

Cenově zvýhodněná sada TriPart pro měkkou vodu od General Hydroponics obsahuje základní hnojiva TriPart Grow 500ml, TriPart Bloom 500ml, TriPart Micro pro měkkou vodu 500ml.

Tato trojsložková komplexní výživa je extrémně vhodná pro hydroponické pěstování, ale využijete ji i při pěstování v půdě. Všechny tři složky se používají současně po celou dobu živení.

K tomu je přibalen pH test, a Dry pH Down 25g, což je suchý pH pufr pro úpravu pH roztoku směrem dolů.

TriPart Grow podporuje dostatečný růst, bohatou stavbu a také celkově silnou a zdravou rostlinu. TriPart Bloom stimuluje produkci bohatých a voňavých květů. TriPart Micro poskytuje potřebné mikroprvky v chelátové formě.

Základní sada hnojiv TriPart pro tvrdou vodu od je cenově zvýhodněná oproti nákupu jednotlivých produktů.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Špičková hydroponická aditiva a hnojiva Terra aquatica (dříve General Hydroponics.)
Nejvhodnější použití hnojiva.Sada hnojiv pro pěstování rostlin od sazenice po sklizeň v kompletní sadě.
Objem.1,5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše