T.A. Root Booster 10l

Přírodní kořenový stimulátor T.A. Root Booster (dříve G.O. Root Plus). Organický doplněk s vitaminy, enzymy a huminokyselinami podporuje tvorbu zdravých a bujných kořenů.
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek
2 498 Kč 2 064 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódTCGO20005

Organický stimulátor kořenového rozvoje T.A. Root Booster stimuluje rozvoj kořenového balu díky skvělému mixu vitamínů, enzymů, organických a huminových kyselin. Je vhodným doplňkem při péči o malé sazenice nebo řízky. Malým rostlinám pomáhá přirozenou cestou vytvořit rychle zdravý, silný a odolný kořenový systém. V pozdějších fázích rostliny zase vylepšuje vstřebávání živin a imunitu a zdraví rostliny.

T.A. Root Booster lze využít i při klíčení semínek, protože procentuálně zvyšuje úspěšnost tohoto procesu.

Dávkování: 3-5 ml/l v hydroponii i půdě 3 ml/l do postřiku na listy.

Kombinovat můžete se všemi organickými živinami (dříve pod názvem G.O.General Organics) při pěstování v hlíně, kokosu nebo hydroponii.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Špičková hydroponická aditiva a hnojiva Terra aquatica (dříve General Hydroponics.)
Nejvhodnější použití hnojiva.Rostlinný kořenový stimulátor podporuje rozvoj silných kořenů. Pro první týdny.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.10 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše