T.A. NovaMax Bloom 5l

Husté základní hnojivo NovaMax Bloom (dříve FloraNova) je určeno pro období květu a plodu. Povzbuzuje tvorbu velkých květů a šťavnatých plodů. Pro hydro i hlínu.
Obrázek (2)
Obrázek (2)
Obrázek (1)
1 754 Kč 1 450 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódTCEN14104PNnáhrada za FloraNova Bloom Galon!

NovaMax Bloom je jednou z částí minerální výživy od Terra Aquatica NovaMax, která stimuluje produkci rozkvetlých a bohatých květů rostliny. Zajišťuje optimální absorpci živin z přírodních huminových extraktů. Tuto speciální výživu využijete ve fázi kvetení a plození, podporuje živější barvy a vyšší výnosy.

Používá se v kombinaci s T.A. NovaMax Grow.

NovaMax dodává živiny, které všechny vaše rostliny potřebují. Hnojivo obsahuje jedinečnou kombinaci minerálů a přírodních přísad. Uvolňuje minerální a organické živiny během celého cyklu růstu rostlin, což vám zajistí rychlý a zdravý růst od semenáčku až po bohaté květenství a následnou úrodu. Je také ideální pro dodávání potřebných živin do mateřských rostlin a nových odřezků. Výživa je vyrobena jak ve formě suchého koncentrátu, tak i jako tekutina.

Dávkování: Je vynikající pro hydroponické i půdní pěstování, ale je možné jej použít i pro ostatní pěstební média. Hnojivo má vyvážené PH, jednoduše se používá a je vhodné pro všechny typy rostlin. Díky své vysoké koncentraci je doporučená dávka max 2,5 ml na 1 l vody.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Špičková hydroponická aditiva a hnojiva Terra aquatica (dříve General Hydroponics.)
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.3,79 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše