T.A. Natural Silicate Powder 5l

Doplněk T.A. Silicate (dříve GHE Mineral Magic) obsahuje spoustu minerálů, hlavně křemičitany. Organická přísada pro pěstování v hydru a hlíně. Objem: 5 litrů.
Obrázek
919 Kč 760 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódTCAD01002

Přírodní doplněk T.A. Silicate od General Hydroponics se přejmenovalo z T.A. Silicate,ale složení zůstalo stejné! T.A. Silicate obsahuje fosilní mořské sedimenty, biologicky metamorfované do organických látek. Magickou sílu T.A. Silicat dodává 63 různých minerálů, přirozené koloidy či přírodně vytvořený jíl s kyselinou křemičitou. Přírodní koloidy podporují schopnost výměny kationtů pomocí živného roztoku, tedy podporují příjem živin rostlinou.

V přísadě se vyskytuje také přirozeně rozpustná forma silikonu, která je vstřebávána rostlinnými buňkami. Silikon rostlinu pak vnitřně chrání proti útokům hmyzu nebo chorobám. Díky svému složení stabilizuje pH i EC živného roztoku, ochraňuje proti těžkým kovům.

T.A. Silicate od GHE je vhodný pro pěstování v hlíně i hydru, používá se po celý životní cyklus rostliny. V hydroponii není vhodné kombinovat s mikroorganismy BM a SubCulture, protože křemičitany zpomalují jejich rozvoj. Naproti tomu, při pěstování v hlíně lze T.A. Silicate vmíchat ve formě prášku do půdy, protože v ní růst mikroorganismů podporuje. Navíc spoluvytváří prostředí pro magicky silné a zdravé rostliny.

Dávkování: používá se do zálivky nebo jako postřik na listy v poměru 4 g na 10 litrů vody od doby kdy rostlina má už první listy až do začátku květu.

100% univerzální doplněk pro všechny pěstební metody.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Špičková hydroponická aditiva a hnojiva Terra aquatica (dříve General Hydroponics.)
Nejvhodnější použití hnojiva.Rostlinné přípravky pro prevenci a ochranu rostlin před chorobami, škůdci, plísněmi, šoky.
Objem.5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše