T.A./G.H. NovaMax/FloraNova Grow 946ml, ve slevě

Zboží po doporučeném datu spotřeby!
Obrázek
Výprodej
Obrázek
Obrázek (1)
279 Kč 231 Kč bez DPH
Doprodej
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípondělí 29.7
KódxxxxTCEN13002

Základní živiny na růst General Hydroponics FloraNova Grow kombinuje výhody hydroponického i organického pěstování. Účinně pomáhá rychle rostoucím rostlinám v růstové fázi. Jedinečné složení vysoce purifikovaných minerálů a naturálních přísad dodává rostlinám potřebné množství všech důležitých živin.

Dávkování: Floranova Grow je první část ze dvousložkového hnojiva GROW-BLOOM. Používá se po celou dobu životního cyklu rostliny.

 FloraNova Grow je extrémně koncentrovaný přípravek, nezapomeňte ho vždy důkladně protřepat a pořádně rozmíchat. Hodí se pro pěstování v hydroponických systémech s inertními médii, i pro pěstování v půdních mixech.  Při pěstování v půdě používejte menší koncentraci, než při hydroponickém pěstování.

Dávkování:  Díky své vysoké koncentraci je doporučená dávka max 2,5ml na 1 l vody.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Špičková hydroponická aditiva a hnojiva Terra aquatica (dříve General Hydroponics.)
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.0,946 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše