T.A./G.H. BioThrive Bloom (Sevia Bloom) 5l, ve slevě

Zboží po doporučeném datu spotřeby!
Obrázek
Výprodej
879 Kč 726 Kč bez DPH
Doprodej
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípozítří
KódxxxxTCEN22004

GHE BioSevia Bloom je první výživa pro hydroponii, která má certifikát Qualité France, a také vyhovuje evropskému nařízení pro oranické zemědělství č. 834/2007

Obsahuje fulvické a huminové kyseliny, které zlepšují půdní podmínky a posílí absorbční kapacitu rostliny. Obsahuje také aminokyseliny a dodává plodům sladkou a příjemnou chuť. Aby mohla být živina bioponická, musí být v tekutém stavu a dokonale rozpustná.

Musí být rychle odbouratelná a být rostlině ihned k dispozici. BioSevia vyhovuje všem těmto podmínkám. BioSevia Bloom je hnojivo určené pro květovou fázi růstu

Dávkování: Podle potřeby hnojení přidejte 2 - 4 lžičky na 1 l vody s každým zaléváním

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Špičková hydroponická aditiva a hnojiva Terra aquatica (dříve General Hydroponics.)
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše