ROOT IT First Feed, 125ml

První hnojivo, ROOT IT First Feed 125ml, hnojivo pro řízky a mladé rostliny. Zrychluje klíčení a tvorbu kořenů.
Obrázek (4715)
Obrázek (4715)
Obrázek
99,0 Kč 81,8 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
Kód05-250-005PNvysoce koncentrovaná výživa pro malé rostliny

Hnojivo Root It First Feed. Toto hnojivo bylo vyvinuto speciálně pro mladé rostlinky (semenáčky) a řízky. First Feed obsahuje nezbytné živiny, minerály, huminové kyseliny a stopové prvky důležité pro rostlinku v prvních týdnech života. Současně dodává rostlinám vše potřebné pro zdravý růst během této rozhodující fáze včetně boru a vápníku pro nejrychlejší nejzdravější vývoj kořenů.

Root It First Feed dále snižuje dobu pro vyklíčení a tvorbu kořenového systému. Zvyšuje imunitu mladých rostlin, chrání před škůdci a chorobami.

Je vhodný pro sadbovací média, hlavně Root It tablety a rockwolové kostky. Root it First Feed můžete nahradit hnojivo Plagron Alga Total. Poměr základních živin NPK - 2,0 / 1,15 / 2,3. Balení obsahuje i podrobný návod na pěstování rostlin.

Dávkování Root it First Feed: Podle stáří řízků nebo semenáčku rozmíchejte 5-8 ml v 1 l čisté vody a zalévejte podle potřeby. Sadbovací kostky můžete do roztoku také ponořit a po vytažení vymačkat přebytečnou vodu. Slouží také k pufrování rockwoolových kostek.

Pro maximální výsledky používejte hnojivo First Feed společně s dalšími produkty řady RootIt.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Root It je vysoce kvalitní péče o mladé rostliny, sazenice, řízky.
Objem.0,125 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše