Půjčovací Sunflower Automatic Trimmer L- elektrický střihač

Potřebujete se prostříhat polem plodů? Máte šanci ! Nyní Vám půjčíme Sunflower Automatic Trimmer L - automatický stříhač aromatických bylin, a to pouze za 5000 kč / den nebo rovnou 10 000 Kč / víkend !
Obrázek
5 000 Kč 4 132 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
KódPUJCSUNATL

Pouze na OSOBNÍ ODBĚR za 5000Kč / den nebo 10 000Kč / víkend - s vratnou zálohou 50 000,- kč

Trimmer musí být vrácen v původním čistém stavu. V případě odevzdání trimmeru v nečistém stavu, účtujeme za vyčištění až 10 000,- kč (doporučujeme pročistit isopropylem zakoupeným v lékárně)

Po objednání Vám náš kolega zavolá k dojednání rezerervace

Automatic Trimmer L je kompletně navržen a vyroben v ČR. Přístroj se skládá z rotačního děrovaného válce, ve kterém se otáčí květy rostlin. Pod tímto válcem je stříhací zařízení, které se skládá z vřetene a výškově stavitelného nože. Stříhací zařízení stojí na stolku - Work station L. Ve stolku je umístěn radiální ventilátor pro odtah odstřižených listů z rotačního válce. Odstřižení listy končí v odpadním pytli.

Tento automatický střihač je vyrobený z nerezové oceli a hliníkové slitiny. Motor je značky Siemens 250W. S přístrojem je možné stříhat suché i mokré květy. Kapacita zařízení cca 20 až 30kg mokrých květů za hodinu.

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše