Plagron Vita Start, 1L

Postřik Vita Start je multifunkční a plně univerzální doplněk Plagron. Stimuluje buněčné dělení, tvorbu více stonků a fruktifikaci. Posiluje obranyschopnost rostlin
Obrázek
Obrázek
Obrázek (487)
1 198 Kč 990 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
KódA30184

Koncentrované živiny Plagron Vita Start jsou vhodné pro mladé, dospělé nebo mateřské rostliny. Vita Start 100ml stimuluje produkci chlorofylu a zelených částí rostliny. Podporuje buněčné dělení a větvení stonků. Zároveň posiluje obranyschopnost a poskytuje vysokou ochranu před savým hmyzem.

Rostlinný stimulátor Plagron Vita Start je vyváženou směsí vitamínů, enzymů, růstových hormonů, aminokyselin a kompletní škálou stopových prvků.

  • Růstové hormony zabezpečují tvorbu kořenového systému a aktivují produkci růstových látek přímo v rostlině.
  • Aminokyseliny urychlují tvorbu buněk v rostlině a tedy urychlují její růst.

Rostlinný stimulátor Plagron Vita Start můžete využít ihned při zakořenění a zefektivníte vývoj rostliny od jejího samotného počátku nebo jej lze využít těsně před koncem růstové fáze, a tím napomůžete vyšší produkci květů. Používáním Plagron Vita Start zvýšíte výnos vaší úrody až o 10 – 25%.

Dávkování: /viz. dokumenty

  •  Míchejte v poměru 1ml/1l vody.
  • Zálivku po smíchání s vodou spotřebujte do 24 hodin.
  • Nastříkejte na listy tak, aby byly kompletně vlhké. Použití na venkovní plochy – 1 l na hektar plodiny. (Pozor nepoužívejte za deště, aplikovaný postřik se omyje.)

Plagron Vita Start obsahuje NPK živiny v poměru 6-0-9.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Účinná holandská hnojiva a doplňky Plagron pro pěstování rostlin v půdě, kokosu i hydroponii.
Nejvhodnější použití hnojiva.Růstový rostlinný akcelerátor zvyšuje produkci přirozených látek v rostlinně. Pro období růstu.
Objem.1 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše