Plagron Vita Race, 100ml

Vita Race od Plagron obsahuje aminokyseliny, přírodní hormony a jiné důležité látky včetně železa. Stimuluje produkci chlorofylu, posiluje přirozenou sílu rostliny.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (694)
168 Kč 139 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódA30165

Univerzální doplněk Plagron Vita Race se používá od začátku pěstování do třetího týdne květu. Rostlinám dodává kromě živin (fosfor a draslík), vitamínů, aminokyselin, stopových prvků a přírodních hormonů také železo.

Při používání tohoto přípravku se zvyšuje obsah chlorofylu v listech, tím se zlepšuje obranyschopnost rostliny a zvyšuje se produkce cukrů v rostlině.

V neposlední řadě se rostlina lépe rozvíjí a vytváří silná a kompaktní skupenství květů. Plagron Vita Race také zabraňuje dehydrataci rostliny, protože se díky němu tvoří na listech ochranný film. Plagron Vita Race obsahuje aminokyseliny, stopové prvky (kompletní škála nezbytná pro rostlinu), minerály, růstové a květové hormony

Používá se hlavně jako postřik na listy (pak je 100% univerzální se všemi pěstebními technikami). Přidat se může i do zálivky, ale to pouze při pěstování v hlíně. Dobře se snáší se Sugar Royal.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Michejte v poměru 5ml/1l vody.
  • Rostlinu každý týden postříkejte živným roztokem až do třetího týdne květenství. Postřik je nejlepší provádět ráno
  • Zálivku o smíchání s vodou spotřebujte do 24 hodin

 N-P-K = 0-5-8.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Účinná holandská hnojiva a doplňky Plagron pro pěstování rostlin v půdě, kokosu i hydroponii.
Nejvhodnější použití hnojiva.Růstový rostlinný akcelerátor zvyšuje produkci přirozených látek v rostlinně. Pro období růstu.
Objem.0,1 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše