Plagron Power Roots, 500ml

Organický kořenový stimulátor pro prvních 5 týdnů. Plagron Power Roots pomůže rozvinout masivní a zdravý kořenový systém a skvěle připraví rostlinu na další fázi. Objem 500ml.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (697)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
518 Kč 428 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódA30159

Špičkový kořeňák Plagron Power Roots je velmi koncentrovaný stimulátor kořenového rozvoje se používá v prvních pěti týdnech, dokud rostlina nezíská dostatek sil pro závěr květové fáze.

 Power Roots obsahuje 7,2 % humusových kyselin, 3 % kelpak (blahodárný výtažek z hnědých mořských řas), 3 % metabolitů a 0,3 % thiaminu (vitamín B). Kořenový stimulátor Plagron Roots zlepšuje a rozvíjí kořenový systém, zvyšuje příjem kyslíku a zrychluje transport iontů v rostlině. Působí nejen na kořeny, ale i na celou rostlinu. Zvyšuje obranyschopnost rostliny a je velmi rychle vstřebáván.

Všechny tyto látky fungují téměř ihned. Plagron Power Roots podporuje nejen masivní rozvoj kořenového systému ale také celkový růst rostliny. Posiluje odolnost proti nemocem a škůdcům, oživuje a podporuje půdní život.

Plagron Power Roots je plně kompatibilní se všemi pěstebními metodami, zavlažovacími systémy a jednotlivými řadami Plagron.

 Zpravidla se kombinuje základní výživou Terra, Alga, Coco, Hydro a doplňky Pure Zym resp. Vita Race.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1ml/1l vody
  • Používá se po celou fázi růstu a v prvních třech týdnech květu.
  • Zálivku spotřebujte do 24 hodin
  • Power Roots není vhodný pro malé sazenice nebo řízky bez vyvinutého kořenového systému!
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Účinná holandská hnojiva a doplňky Plagron pro pěstování rostlin v půdě, kokosu i hydroponii.
Nejvhodnější použití hnojiva.Rostlinný kořenový stimulátor podporuje rozvoj silných kořenů. Pro první týdny.
Objem.0,5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše