Plagron Bat Guano, 5L

Čisté netopýří hnojivo Plagron Bat Guano 5 Kg Organický půdní doplněk podporuje tvorbu kořenů, zdravý růst, květ a garantuje vynikající vůni a chuť.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (772)
699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:ihned
KódA30101

Netopýří trus je nejvyváženější přírodní hnojivo. Plagron Bat Guano 5 Kg je využitelné jako základní hnojivo, ale také jako účinný půdní doplněk pro nepředhnojené nebo vyčerpané substráty. Využít ho lze v jakékoliv fázi vývoje rostliny.

Organická směs Bat Guano s vysokým obsahem fosforu podporuje tvorbu kořenů a stimuluje jak růst, tak i květ. Vylepšuje vůni a chuť plodů, vhodný pro outdoor i indoor pěstování.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Účinná holandská hnojiva a doplňky Plagron pro pěstování rostlin v půdě, kokosu i hydroponii.
Objem.5 L
Půdní, kokosové, inertní, organické substráty na pěstování rostlin.Organický bio substrát pro nejčistší biologické pěstování., Výživný půdní doplněk pro oživení půdy a substrátu.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše