Plagron Alga Grow, 100ml

Základní výživa Plagron Alga Grow je určena pro fázi růstu. Podporuje mikrobiologický život, stimuluje tvorbu chlorofylu, posiluje rostlinu. Objem 100ml
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Dávkování Plagron Alga Bloom
Obrázek
103 Kč 85,1 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípozítří
KódA30108

Plagron Alga Grow je základní organické růstové hnojivo s vyladěným obsahem NPK živin (draslík, fosfor, dusík). Hnojivo se vyrábí z mořských řas a obsahuje přesně vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku (2,9 - 4,9 - 6,9), aminokyseliny, hořčík (síru, vápník) a stopové prvky (Fe, B, Mo, Cu, Mn, Zn), které rostlina snadno vstřebává. Alga Grow zvyšuje obranyschopnost rostliny a podporuje přirozenou cestou tvorbu chlorofylu.

Není vhodné pro kapilárovou závlahu, ani pro substráty obsahují živiny na první týdny (typicky Batmix, Royalmix, Allmix). Používá se pouze v růstové fázi rostlin.

Plagron Alga Grow se přidává do zálivky, ale lze jej také aplikovat postřikem na listy. Používáním hnojiva Plagron Alga Grow podpoříte mikrobiologický život v substrátu, stimulujete tvorbu chlorofylu a přirůstání zelené hmoty. Rostlina bude maximálně připravená na přechod na květ. Je vhodné pro indoor a outdoor pěstitele.

Společně s dalšími hnojivy a doplňky Plagron Power Roots, Vita Race, Green Sensation a dosáhnete maximální výnos

Dávkování: /viz. dokumenty

  •  Aplikujte denně v poměru 4ml/1l vody nebo zálivky
  •  Doporučujeme používat po celé období květu rostliny 
  • Zálivku je třeba spotřebovat do 24 hodin
  • Po skončení fáze růstu je vhodné používat navazující květové hnojivo Plagron Alga Bloom

N-P-K = 4-2-4.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Účinná holandská hnojiva a doplňky Plagron pro pěstování rostlin v půdě, kokosu i hydroponii.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.0,1 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše