100% bio Plagron Alga Bloom je základní hnojivo vyráběné z mořských řas. Používá se ve fázi květu. Je vhodné ho kombinovat s univerzálnimi doplňky Plagron Power Roots, Vita Race, Green Sensation. Jen tak dosáhnete nadstandardních výsledků.
Organické hnojivo Plagron Alga Bloom není vhodné do kapilárové závlahy a je ideální pro pěstování v půdě a půdních mixech (Plagron Batmix, Promix, Allmix, Royalmix). Aplikuje se do zálivky nebo postřikem na listy a používá pouze v období květu. Poměr pro míchání s vodou je 1:250, tzn. že z 10 litrů hnojiva namícháte 2500 litrů zálivky.
Základní organická výživa Plagron Alga Bloom vám zaručí, že rostliny bohatě pokvetou a květy budou kompaktní. Objem 10 litrů. N-P-K = 3-2-5. Zálivku s Alga Bloom je třeba spotřebovat do 24 hodin!
Nejvhodnější použití hnojiva. | Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu. |
Objem. | 10 L |
Typ hnojiva dle skupenství. | Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě. |
Výrobce | Plagron |