Phosphoderma, 3g

Granulovaný půdní doplněk Phosphoderma zvyšuje příjem fosforu, posiluje tvorbu květů a plodů. Je určen pro kvetoucí i plodonosné rostliny.
Obrázek
119 Kč 98,6 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kódphos_3PNdoprodej?

100% organická Phosphoderma je účinný půdní doplněk složený z řas, huminových kyselin a trichodermy. Velice efektivně a současně úsporně zvyšuje absorpci fosforu kořenovým systémem. Výsledkem jsou větší květy a bohatší plody při stejné velikosti rostlin.

Phosphoderma je jako trichoderma, ale ...

Běžné typy trichoderm posilují kořenový systém, chrání před napadením škodlivými houbami a současně podporují růst celé rostliny. Naproti tomu Phosphoderma byla vyvinuta speciálně kvůli stimulaci a maximalizaci květů a plodů, ačkoliv rozvoj a obranyschopnost kořenového systému podporuje úplně stejně. Rostliny budou stejně zdravé a velké, jenom jejich květy a plody se zvětší. Phosphoderma samozřejmě také chrání kořeny před hnilobou, plísní nebo nemocemi.

Dávkování: Předností je i snadné použití, granule jsou lehce rozpustné ve vodě nebo zálivce (doporučené množství 1 gram na 1 litr vody, 1x za 2-3 týdny). Postříkejte kořeny a okolní prostor okolo rostlin  nejlépe tlakovým postřikovačem. Phosphoderma není hnojivo (N-P-K : 0-0-0) a nemá vliv na EC hodnoty.

Půdní, kokosové, inertní, organické substráty na pěstování rostlin.Obsahuje Trichodermu, přátelskou houbu, co chrání kořeny a podporuje zdraví a vývoj rostlin., Výživný půdní doplněk pro oživení půdy a substrátu.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše