Výbojka SunPro Finisher CMH 315W/10K

Ceramic Metalhalid(CMH) výbojka SunPro 315W/10000K - použití na posledních 7-14 dnů ve fázi květu.

Koupit

1 999 CZK
včetně DPH

Kód: SUN315F

Vysoce účinná lampa Sunpro 315W/10K byla vyvinuta speciálně pro zemědělský průmysl a jedná se o zdokonalený typ CMH výbojky se skvěle rozšířeným, téměř plným barevným spektrem se zvýšeným fialovým spektrem a díky tomu běžné metal-halogenidové lampy nechává za svými zády.

Díky většímu množství užitečných UV a FAR (vzdálená červená) spektrálních délek zvyšuje sílu a kvalitu plodů a květů u Vašich rostlin.

Tato výbojka je určena výhradně k použití ve svítidlech pro ní určených a není možno jí provozovat s jakýmkoliv jiným předřadníkem. poskytuje bohaté světlo, které se blíží svým spektrem slunečnímu záření. Je využíváno v mnoha oborech lidské činnosti včetně zemědělství a pěstitelství.

Největší výhodou je nízká spotřeba v kombinaci s nízkým výkonem a až o 20% vyšší efektivita světla než u klasických MH výbojek.

Pozor: výbojka je určena pouze pro provoz se speciálním Sunpro CMH předřadníkem nebo Supro CMH Complete Fixture 315W.

Tato výbojka je ideální pro použití na posledních 7-14 dnů ve fázi květu!

Pokud světlo vypnete, je potřeba nechat výbojku před opakovaným zapnutím úplně vychladnout.

Technické údaje k Sunpro MH315W/10000K

  • Výkon: 315W, Napětí: 220V
  • Typ: MH na květ
  • Světelné spektrum: kompletní s FAR
  • Teplota chromatičnosti (CCT): 10000K
  • Index podání barev(CRI): <20
  • Hmotnost: 140 g
  • Životnost 10 000h

Každá výbojka je spotřební zboží a dvouletá záruka se nevztahuje na výbojky poškozené nesprávným používáním nakupujícího.

Výbojku chraňte před otřesy a vibracemi, na skleněnou část nikdy nesahejte vlhkou nebo holou rukou. Používejte jen v kombinaci s kvalitními a spolehlivými předřadníky. Dbejte maximálně pokynů výrobce.