Plagron Alga Grow, 100ml

Základní výživa Plagron Alga Grow, 100ml je určena pro fázi růstu. Podporuje mikrobiologický život, stimuluje tvorbu chlorofylu, posiluje rostlinu.

Koupit

139 CZK
včetně DPH

Kód: A30108

Plagron Alga Grow je základní organické růstové hnojivo s vyladěným obsahem NPK živin (draslík, fosfor, dusík). Hnojivo se vyrábí z mořských řas a obsahuje v sobě několik desítek látek, které jsou přímo vstřebatelné rostlinou. Alga Grow je vhodné pro všechny pěstitele v půdě a půdních bezživinných mixech Plagron Promix.

Není vhodné pro kapilárovou závlahu, ani pro substráty obsahují živiny na první týdny (typicky Batmix, Royalmix, Allmix). Používá se pouze v růstové fázi rostlin.

Plagron Alga Grow se přidává do zálivky, ale lze je také aplikovat postřikem na listy. Používáním hnojiva Plagron Alga Grow podpoříte mikrobiologický život v substrátu, stimulujete tvorbu chlorofylu a přirůstání zelené hmoty. Rostlina bude maximálně připravená na přechod na květ.

Používejte základní hnojivo Plagron Alga Grow společně s dalšími hnojivy a doplňky Plagron Power Roots, Vita Race, Green Sensation a dosáhnete maximální výnos. Pozor, po přidání do zálivky je třeba spotřebovat do 24 hodin.

Balení 100ml. N-P-K = 4-2-4. Poměr pro smíchání s vodou 1:250.