T.A. Oligo Spectrum ( B´ Essentials, ) 500ml

T.A. Oligo Spectrum ( B´ Essentials, ) 500ml

Koncentrované organické mikroživiny B´Essentials od General Hydroponics. Doplněk pro pěstování v půdě i hydroponii. Objem 0,5 litru

Koupit

189 CZK
včetně DPH

Kód: TCEN41002

Komplexní koncentrát mikroživin v chelátové formě. General Hydroponics B´Essentials, 500ml se používá jako doplněk základní výživy rostlin. Společně s primárními živinami dotváří komplexní výživu pro ten nejoptimálnější vývoj. Chelátové prvky se uvolňují pouze tehdy, kdy jeho potřebné množství v rostlině poklesne. Chelát také udržuje stabilní hodnotu výživy a ochraňuje před nechtěným hromaděním škodlivých solí.

Když rostliny rostou rychle, absorbují mnoho prvků z roztoku, tedy destabilizují jeho pH. Čím je růst rychlejší, tím je větší tato nerovnováha. General Hydroponics B Essentials obsahuje kromě mikroživin také pufr (tlumící látku) dobré kvality, který pomáhá stabilizovat pH. Pufr rovněž pomáhá řídit hladinu kalcia v roztoku, což je důležitý aspekt v případě tvrdé vody.

Dávkování:

  • hydroponie - 5 ml/1 l živného roztoku 
  • půda - 3 ml/1 l živného roztoku 
  • sprej na listy - 2 ml/1 l živného roztoku T.A.

Používá se jako doplněk do živných roztoků při pěstování v půdě i v hydroponii. Může být užíván k organickému pěstování. Je možné jej použít i jako sprej na listy. Oligo Spectrum se nesmí používat společně s TriPart Micro!

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.