Atami ATA PK 13-14, 10L

Atami ATA PK 13-14, 10L

Květová výživa plná fosforu a draslíku, Atami ATA PK 13-14. Základní minerální hnojivo vhodné pro všechny typy pěstebních substrátů. Objem 10 litrů

Koupit

2 699 CZK
včetně DPH

Kód: 23300631

Koupit

2 450 CZK
včetně DPH

Kód: xxxxRK250LS

Květová výživa Atami ATA PK 13-14 garantuje rychlé a přímé vstřebávání fosforu a draslíku. Hnojivo přispívá k optimální cirkulaci živin v rostlině a je vhodné pro květovou fázi, ve které napomáhá ke tvrdým a kompaktním květům.

  • Fosfor (P) zajišťuje mimo jiné rychlé buněčné dělení v trsech květů, díky čemuž mohou trsy narůst do velkých rozměrů. Fosfor při tom hraje klíčovou roli při procesech látkové výměny v rostlině.
  • Draslík (K) přispívá důležitou měrou k optimální cirkulaci šťáv v rostlině. Draslík stimuluje také tvorbu cukru v trsech květů, což pozitivně ovlivňuje chuť a vůni konečného produktu.

Kombinace fosforu (P) a draslíku (K) zajišťuje ideální rovnováhu a je proto vlastně pro dobrou sklizeň nepostradatelná. Co se týče PK 13-14, lze jej z tohoto hlediska doporučit pro každou kvetoucí rostlinu.

Poslední týden před sklizní proplachujeme substrát vodou a enzymy.

Atami PK 13-14 vývoj zdravého kořenového systému a je vhodný pro všechny rostliny pěstované v zemině, hydroponii a kokosu.

Dávkování: /viz.dokumenty

  • Míchejte v poměru 0,25-1,5ml na litr zálivky
  • Přidávejte do pitné vody od 1. týdne období květu.
  • Během období květu lze používat denně při zalévání rostlin

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.