Canna Rhizotonic, 10L

Stimulátor, ochránce, posilovač Canna Rhizotonic, 10L povzbuzuje mohutně tvorbu kořenového systému a pomáhá chránit rostliny před chorobami.

Koupit

7 199 CZK
včetně DPH

Kód: C-RH-10

Canna Rhizotonic je silný, na bázi řas vytvořený, vegetativní stimulátor pro kořeny rychle rostoucích rostlin, které už mají kořeny nebo počátky kořenů. Rhizotonic stimuluje další kořenový růst, zvyšuje odolnost rostlin proti nemocem a podporuje vnitřní a vnější sílu rostlin.

100% přírodní a univerzální Canna Rhizotonic obsahuje mnoho vitamínů. Příznivě ovlivňuje kořenový systém a je ideálním doplňkem pro plodné prostředí vytvářené pěstitelem.

Kořenový stimulátor Canna Rhizotonic, 10L má uklidňující efekt na rostliny a je ideální pro použití po přepravě nebo při přesazování. Také pomáhá rostlinám, pokud jsou nemocné nebo pokud se špatně vyvíjí. Může být používán s jakýmkoliv substrátem. Je vhodný pro pěstování v zemině, kokosu i hydro-kulturách.

Canna Rhizotonic se často nastříkává na listy a také ho můžeme použít jako jednoduchý prostředek ke zvýšení pH v zásobnících s hnojivem.

Jak se používá Canna Rhizotonic si můžete prohlédnout v záložce Videa