Canna Terra Vega, 1L

Komplexní hnojivo na růst, Canna Terra Vega 1L je určena pro kultivaci v hlíně a půdních mixech. Kompatibilní s run to waste systémy Autopot.

Koupit

329 CZK
včetně DPH

Kód: C-TV-1

Terra Vega je kompletní profesionální živný preparát pro rychlerostoucí rostliny během fáze růstu, speciálně vyvinut pro pěstování v květináčích a zemině. Zajišťuje silné rostliny s dlouhými životně důležitými výhonky.

Canna Terra Vega 1L se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodná pro pěstování s automatickým zavlažovacím systémem run-to-waste (např. Autopot). Pro vnitřní i venkovní pěstování rostlin.

Jak se používá Canna Terra Vega si prohlédněte v záložce Videa

Životně důležité postranní výhonky a bujný kořenový vývoj charakterizují zdravý, silný růst a vytváří základ pro velké sklizně. Tato výživa byla vyvinuta, aby vyhověla požadavkům rostliny během fáze růstu.

Celková absorpce vody a dávkování od začátku pěstování je také zaručena, protože Canna Terra Vega je bohatá na dusíkaté sloučeniny, které mohou být přímo absorbovány, vysoce hodnotné EDDHA železné cheláty a stopové prvky.

Terra Vega je vhodná pro použití s rozdílnými typy zemin jako jsou přehnojené zeminy nebo zeminy, které nemají dostatek živin nebo které byly už použity.