Plagron Power Roots, 1L

Univerzální a organický kořenový stimulátor Plagron Power Roots 1L podporuje masivní rozvoj kořenů. Posiluje odolnost rostliny, má příznivé účinky na půdní organismy.

Koupit

1 229 CZK
včetně DPH

Kód: A30160

Plagron Power Roots je účinný a vysoce koncentrovaný kořenový stimulátor, který se používá v růstové a první půlce květové fáze pro optimální rozvoj kořenového balu.

Kořeňák Power Roots 1L obsahuje základní výživu NPK v nízkých poměrech, aminokyseliny, vitamíny a huminové kyseliny. Všechny tyto látky jsou přímo vstřebatelné rostlinou a působí prakticky okamžitě.

Zpravidla se kombinuje základní výživou Plagron (Terra, Alga, Coco, Hydro) a doplňky Pure Zym resp. Vita Race.

Podporuje růst rostliny, napomáhá jí v odolnosti, oživuje a podporuje mikroorganické prostředí v substrátu. Plagron Power Roots je vhodný pro všechny typy pěstebních médií a také pro automatické nebo kapilární závlahy. Hodí se pro kultivaci v půdě a v kokosu, i pro bio pěstování.

Pro maximální úspěch používejte kořenový stimulátor Plagron Power Roots společně se základními hnojivy a ostatními doplňky značky Plagron.

N-P-K = 1-0-2. Poměr míchání 1:1000. Objem 1 litr. Zálivku spotřebujte do 24 hodin. Power Roots není vhodný pro malé sazenice nebo řízky bez vyvinutého kořenového systému!

Jak používat Plagron Power Roots si prohlédněte v záložce Videa.