Plagron Green Sensation, 5L

Green Sensation 5L je komplexní doplněk s PK živinami, enzymy, boostrem a povzbuzovačem v jedné lahvi. Kompaktní květy, obrovské plody.

Koupit

12 799 CZK
včetně DPH

Kód: A30154

Plagron Green Sensation je nejen extra silný a výživný květový stimulátor, ale současně obsahuje základní živiny PK (fosfor a draslík), rostlinné hormony, vitamíny a aminokyseliny. Když zaléváté s Green Sensation, není třeba žádné další PK 13-14, Pure Zym nebo květový stimulátor.

Hormony obsažené v Green Sensation 5L stimulují tvorbu cukrů a zlepšují jejich transport v rostlině. Zároveň urychlují vývoj a dozrávání plodů. Buněčná struktura je pevnější, zvyšuje se odolnost proti nemocem. Green Sensation je také vhodný pro rostliny po stresových situacích (napadení škůdci, nemoc, přesazení atd.).

Aplikuje se do zálivky a používá se od 4. týdne květu (celkově 6. týdne). Je velmi koncentrovaný a tedy hospodárný. Míchá se v poměru 1:1000!

Hospodárný a extra účinný Green Sensation

Velmi koncentrovaný květový stimulátor Green Sensation je vhodný pro všechny typy pěstebních substrátů, systémů a kultivačních technik (půda, kokos, rockwool, mapito, NFT, Ebb a Flow, atd).

Kombinujte Plagron Green Sensation společně s ostatními hnojivy a doplňky stejné značky a využijete potenciáln rostliny na maximum.

Objem: 5 litrů. Běžné dávkování 1:1000. N-P-K = 0-9-10.

Jak používat Green Sensation a další informace najdete v záložce Videa.

Proč je Green Sensation nejlepší?